Oglas

2011. se neće ponoviti, normalizovan saobraćaj u Sarajevu

author
N1 BiH
22. mar. 2018. 23:15
>
23:16
dbbfddfbdf
N1 | N1

Večeras je glavni grad BiH podsjećao na Sarajevo iz februara prije šest godina. Obilne sniježne padavine izazvale su saobraćajni kolaps u gradu, gužve i manje nesreće.

Oglas

Situacija na sarajevskim ulicima se normalizuje, nema više gužvi s obzirom da je snijeg prestao da pada, javio je reporter N1.

Snijeg je danas počeo naglo da pada kada su najveće gužve u gradu i za svega nekoliko minuta napadao je više centimetara što je dovelo do saobraćajnog kolapsa. Kolone su bile duge kilometrima, a u MUP-u KS su rekli da je zabilježeno više desetina nesreća. Došlo je do problem i u odvijanju trolejbuskog saobraćaja.

Građani su, kako su nam kazali, bili razočarani reakcijom zimske službe. Na ulicama nisu viđene ralice, a nije posuta ni sol, istakli su.

Mnogi su kada je snijeg počeo padati jakim intenzitetom pomislili da se ponavlja 2011. godina, međutim, kada je završio period velikih gužvi u gradu tako je i sniejg prestao da pada.

N1 pratite putem aplikacija za Android | iPhone/iPad i društvenih mreža Twitter | Facebook i UŽIVO na ovom linku.

Više tema kao što je ova?

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare

Pratite nas na društvenim mrežama