
Dosad je identifikovana 31 žrtva koja će biti ukopana u Potočarima 11. jula, kada će biti obilježena 20. godišnjica genocida u Srebrenici - rečeno je danas nakon sjednice Organizacionog odbora za obilježavanje 11. jula 1995. godine, 20. godišnjice genocida nad Bošnjacima Srebrenice.
Oglas
[caption id="attachment_81977" align="alignnone" width="750"]
"Plan će vjerovatno trpjeti izmjene, ali je vrlo značajno da se ranije donese. Dosada imamo identifikovanu samo 31 osobu spremnu za ukop 11. jula. Pokušaćemo prevazići određene probleme", ustvrdio je Smajlović.
Predsjednik Organizacionog odbora Ćamil Duraković rekao je da su na današnjem sastanku formirani svi podobori potrebni da organizacija prođe bez problema.
N1 | N1
Više
N1 | N1
Više
N1 | N1
Više
N1 | N1
Više
N1 | N1
VišeNavodi da su ove godine na obilježavanju 20. godišnjice genocida planirana obraćanja gostiju, a riječ je, kako je kazao, o visokim zvanicama.
"Pokušavamo kanalisati sve aktivnosti, kao i to da su projekti koji dobiju podršku Organizacionog odbora relevantni", dodao je Duraković.
Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?
Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare
Oglas
Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?
Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare
Oglas