
Snijeg širom BiH pada već danima, a sinoć je zabijelilo i u Mostaru gdje je prvi ovogodišnji snijeg u nekoliko sati padanja prekrio mostarske ulice.
Oglas
Snijeg je stigao sinoć, kada su Mostar u večernjim satima prekrile bijele pahulje i donijele pravi zimski ugođaj.
Građani i građanke svih generacija izašli su na ulice kako bi uživali u zimskim radostima i pravili fotografije na prvom ovogodišnjem snijegu u svome gradu.
U nastavku pogledajte fotogaleriju.
N1 | N1
Više
N1 | N1
Više
N1 | N1
Više
N1 | N1
Više
N1 | N1
Više
N1 | N1
Više
N1 | N1
Više
N1 | N1
Više
N1 | N1
VišeN1 pratite putem aplikacija za Android| iPhone/iPad i društvenih mreža Twitter| Facebook| Instagram i UŽIVO na ovom linku.
Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?
Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare
Oglas
Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?
Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare
Oglas