Oglas

Banjaluka: U RS-u još dvije žrtve gripe

author
Anadolija
01. mar. 2019. 16:18
>
16:19
virus
N1 | N1

Institutu za javno zdravstvo Republike Srpske za posljednja tri dana prijavljeno je da su dva pacijenta preminula od posljedica teške akutne respiratorne infekcije.

Oglas

"Univerzitetski klinički centar RS i bolnica 'Srbija' u Istočnom Sarajevu prijavili su po jednog preminulog pacijenta. Pacijenti su bili srednje i starije životne dobi sa brojnim komorbiditetima i pozitivni na virus influence A", navodi se u saopštenju iz Instituta za javno zdravstvo RS-a.

Od početka sezone gripe na području RS-a preminulo je ukupno 56 pacijenata.

Program N1 televizije možete pratiti UŽIVO na ovom linku kao i putem aplikacija za Android| iPhone/iPad

Više tema kao što je ova?

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare

Pratite nas na društvenim mrežama