Oglas

Banjaluka: U RS-u još dvije žrtve gripe

author
Anadolija
01. mar. 2019. 16:18
>
16:19

Institutu za javno zdravstvo Republike Srpske za posljednja tri dana prijavljeno je da su dva pacijenta preminula od posljedica teške akutne respiratorne infekcije. Pročitaj više

Oglas