Zastupnici opozicije u Narodnoj skupštini Republike Sprske najavili za danas mirno okupljanje građana u parku Mladen Stojanović u Banjaluci. Jedan od zastupnika koji su predali zahtjev za okupljanje je i Nebojša Vukanović iz SDS-a. Pročitaj više
Oglas
Oglas
Oglas