Oglas

Policija: Komemorativni skup u Potočarima protekao mirno i bezbjedno

author
FENA
11. jul. 2019. 17:09
>
17:12
IMG_20190711_075801_resized_20190711_075937374
N1 | N1

Komemorativni skup u Potočarima kod Srebrenice protekao je mirno i bezbjedno, potvrđeno je iz Policijske uprave Zvornik.

Oglas

Skup u Memorijalnom centru u Potočarima obezbjeđivali su pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova Republike Srpske u saradnji s drugim bezbjednosnim agencijama u BiH i predstavnicima EUFOR-a.

''U saradnji sa bezbjednosnim agencijama, MUPRS-a je obezbijedilo potpunu sigurnost političkih ličnosti iz BiH i inostranstva, kao i drugih zvaničnika i ostalih učesnika Skupa'', navodi se u saopćenju.

Iako je magistralnim i regionalnim putevima podrinjske regije saobraćaj bio frekventan, tokom trajanja skupa obezbijeđeno je njegovo normalno i nesmetano odvijanje.

Skup je završen oko 14 sati.

U Memorijalnom centru u Potočarima danas je klanjana dženaza namaz i obavljen ukop 33 žrtve genocida koji je nad Bošnjacima počinjen 1995. godine u "zaštićenoj zoni UN-a" Srebrenici.

Strogo je zabranjeno preuzimanje sadržaja, vijesti, videa ili fotografija bez dozvole. Program N1 televizije možete pratiti UŽIVO na ovom linku kao i putem aplikacija za Android|iPhone/iPad

Više tema kao što je ova?

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare

Pratite nas na društvenim mrežama