Glavni grad BiH osvanuo pod snijegom (FOTO)

Glavni grad Bosne i Hercegovine jutros je osvanuo je pod snijegom, javlja Anadolija.
Oglas
Decembar je na izmaku, a značajnijih snježnih padavina ove kalendarske zime u Sarajevu nije bilo.
Tokom jutra, saobraćaj se odvija nesmetano, ali se tokom dana očekuju veće gužve, koje su uobičajene kad je riječ o posljednjem vikendu u kalendarskoj godini i danima uoči novogodišnjih praznika.
Temperatura u Sarajevu jutros je iznosila nula stepeni, a na Bjelašnici, olimpijskoj planini nadomak Sarajeva, izmjereno je minus 12 stepeni.
Program N1 televizije možete pratiti UŽIVO na ovom linku kao i putem aplikacija za Android|iPhone/iPad
Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?
Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare
Oglas
Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?
Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare
Oglas