Oglas

Glavni grad BiH osvanuo pod snijegom (FOTO)

author
Anadolija
28. dec. 2019. 11:42
>
11:44
20191228_2_40058671_50742704
Anadolija | Anadolija

Glavni grad Bosne i Hercegovine jutros je osvanuo je pod snijegom, javlja Anadolija.

Oglas

Decembar je na izmaku, a značajnijih snježnih padavina ove kalendarske zime u Sarajevu nije bilo.

Tokom jutra, saobraćaj se odvija nesmetano, ali se tokom dana očekuju veće gužve, koje su uobičajene kad je riječ o posljednjem vikendu u kalendarskoj godini i danima uoči novogodišnjih praznika.

Temperatura u Sarajevu jutros je iznosila nula stepeni, a na Bjelašnici, olimpijskoj planini nadomak Sarajeva, izmjereno je minus 12 stepeni.

Program N1 televizije možete pratiti UŽIVO na ovom linku kao i putem aplikacija za Android|iPhone/iPad

Više tema kao što je ova?

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare

Pratite nas na društvenim mrežama