Oglas

Džaferović: Pozivam ih da dobro paze šta rade! BiH neće nestati!

author
N1 BiH
19. feb. 2020. 15:10
>
15:20

"Ja mogu samo da pozovem predstavnike srpskog naroda iz RS, da dobro paze šta rade. Da dobro čuvaju Dejtonski mirovni sporazum, da poštuju sve tačke sporazuma jer Dejton nije jelovnik da odbacujete šta vam ne odgovara. On se primjenjuje u potpunosti ili nikako. Ako dođe do toga nikako onda sigurno neće trpjeti država BiH", kazao je član Predsjedništva BiH Šefik Džaferović, nakon današnje sjednice. Pročitaj više

Oglas