Delalić napustio OO SDA Novi Grad, ostaje u Klubu SDA u Skupštini
Sabahudin Delalić, zastupnik u Skupštini KS, uputio je pismo Općinskoj organizaciji SDA Novi Grad u kojem je naveo da napušta članstvo u ovoj stranačkoj organizaciji. Pročitaj više
Oglas
Oglas
Oglas
NAJČITANIJE
Oglas
Oglas
Najnovije
Oglas