Oglas

Džaferović zatražio vanrednu sjednicu Predsjedništva BiH zbog korona virusa

author
FENA
15. mar. 2020. 16:50
>
16:55
sa-dzaferovic-ads(20191009-125637459).MXF.00_08_20_00.Still001
N1 | N1

Član Predsjedništva Bosne i Hercegovine Šefik Džaferović uputio je zahtjev za održavanje vanredne sjednice u vezi s pandemijom koronavirusa (Covid-19), a sjednica bi trebala biti upriličena u ponedjeljak, 16. marta.

Oglas

Kako je potvrđeno Feni u Predsjedništvu BiH, taj zahtjev proslijeđen je kabinetima predsjedavajućeg i člana Predsjedništva BiH Željka Komšića i Milorada Dodika.

Na sjednici bi trebalo biti razgovarano o mjerama za sprečavanje širenja virusa u BiH te o ekonomskim mjerama koje je potrebno preduzeti kako bi se zaštitila privreda.

Kako se navodi u zahtjevu za održavanje sjednice, sastanku bi trebali prisustvovati i članovi Vijeća ministara BiH, kantonalni premijeri, gradonačelnik Brčko Distrikta i entitetski ministri zdravstva.

Program N1 televizije možete pratiti UŽIVO na ovom linku kao i putem aplikacija za Android|iPhone/iPad

Više tema kao što je ova?

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare

Pratite nas na društvenim mrežama