Oglas

Emina Gegić iz Italije za N1: Nadam se da nećemo doći u četvrtu fazu, to je užas

author
N1 AUTHOR
04. apr. 2020. 14:25
>
14:25
SA-ND-EMINA GEGIC-040420-1(20200404-141012247).mxf.00_03_55_01.Still002
N1 | N1

Dramaturginja Emina Gegić je iz crvene zone Milana otišla na otok Sardiniju, odakle se jutros za N1 s novostima o korona virusu u Italiji.

Oglas

Da li je izbjegla crvenu zonu?

"Italija je sva crvena zona, s obzirom da smo prešli brojku od 120 hiljada zaraženih. Ja sam na Sardiniji koja nije puno naseljena, ali broj zaraženih je veći nego što trenutno imamo u BiH. Žarište je u gradu u kojem se ja nalazim, u naredne dvije sedmice će biti žarište na otoku, tako se smtra", kazala je Gegić.

"Prošli smo drugu fazu, ušli u treću i nadamo se da nećemo doći do četvrte, to je užas".

Program N1 televizije možete pratiti UŽIVO na ovom linku kao i putem aplikacija za Android|iPhone/iPad

Više tema kao što je ova?

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare

Pratite nas na društvenim mrežama