Emir Suljagić govorio pred Parlamentom EU povodom 25. godišnjice genocida
Parlament Evropske unije danas je organizirao otvorenu sesiju povodom 25. godišnjice genocida u Srebrenici sa gostima-govornicima Natašom Kandić, direktoricom Fonda za humanitarno pravo, i Emirom Suljagićem, direktorom Memorijalnog centra Srebrenica. Diskusiju je moderirao Romeo Franz, predsjedavajući Parlamentarne delegacije za BiH i Kosovo. Pročitaj više
Oglas
Oglas
Oglas
NAJČITANIJE
Oglas
Oglas
Najnovije
Oglas