Testirano 457 uzoraka: U Sarajevu ponovo veliki broj pozitivnih na COVID-19

Klinički centar Univerziteta u Sarajevo (KCUS) završio je testiranja još 457 uzoraka na COVID-19.
Oglas
Prof. dr. Sebija Izetbegović, generalna direktorica KCUS-a, kazala je jutros Faktoru da je 55 pozitivnih na koronavirus.
Pozitivno je 28 uzoraka iz Sarajeva, pet iz Goražda, četiri iz Zenice, po dva iz Cazina, Velike Kladuše i Bosanske Krupe, jedan iz Viteza i tri iz Visokog. Ostali uzorci su odranije potvrđeni slučajevi koji su još uvijek pozitivni nakon retestiranja.
U izolatoriju Klinike za plućne bolesti Podhrastovi trenutno je smješten 41 pacijent, a Podhrastovi mogu primiti do 100 pacijenta kojima je potrebna hospitalizacija zbog koronavirusa.
Program N1 televizije možete pratiti UŽIVO na ovom linku kao i putem aplikacija za Android|iPhone/iPad
Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?
Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare
Oglas
Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?
Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare
Oglas