Oglas

KCUS: U Sarajevu ponovo najviše zaraženih koronavirusom

author
Faktor.ba
15. jul. 2020. 12:08
>
12:10
SA-KRIZA KCUS PKG-RAS-1
N1 | N1

U Kliničkom centru Univerziteta u Sarajevu testirano je 370 uzoraka na prisustvo koronavirusa.

Oglas

Kako je za Faktor potvrdila generalna direktorica KCUS-a prof. dr. Sebija Izetbegović, u Sarajevu je pozitivan bio 21 pacijent, u Tešnju 9, Zenici 5, Vitezu 2, te u Visokom, Kiseljaku, Travniku, Bugojnu i Goraždu po jedan pacijent.

Program N1 televizije možete pratiti UŽIVO na ovom linku kao i putem aplikacija za Android|iPhone/iPad

Više tema kao što je ova?

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare

Pratite nas na društvenim mrežama