Oglas

U Bihaću 11 pozitivnih, u Sarajevu 20, na Podhrastovima 37 pacijenata

author
Faktor.ba
22. jul. 2020. 22:08
>
22:14
SA-KORONA MJERE PKG-SEM-1(20200718-161158025).mxf.00_00_22_01.Still001
N1 | N1

Klinički centar Univerziteta u Sarajevu testirao je nove uzorke na korona virus te je potvrđen COVID-19 kod još 20 njih iz Kantona Sarajevo.

Oglas

Prisustvo korona virusa potvrđeno je kod tri uzorka iz Goražda, 11 iz Bihaća, tri iz Cazina, po jedan iz Nove Bile, Ustikoline, Kaknja i Bužima, 10 iz Tešnja i dva uzorka iz Visokog, potvrdila je prof. dr. Sebija Izetbegović, generalna direktorica KCUS-a.

U izolatoriju Klinike za plućne bolesti na Podhrastovima hospitalizirano je 67 pacijenata pozitivnih na COVID-19 te je najavljeno da će još neki biti hospitalizirani u skorije vrijeme.

Podsjetimo, kapacitet izolatorija na Podhrastovima je maksimalno 100 pacijenata.

Program N1 televizije možete pratiti UŽIVO na ovom linku kao i putem aplikacija za Android|iPhone/iPad

Više tema kao što je ova?

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare

Pratite nas na društvenim mrežama