Oglas

KCUS: U Sarajevu 45 novozaraženih, dva pacijenta preminula u izolatoriju

author
Faktor.ba
26. jul. 2020. 09:59
>
10:00
thumbnail_IMG_9782
N1 | N1

U Kliničkom centru Univerziteta u Sarajevu testirano je 228 uzoraka na prisustvo koronavirusa.

Oglas

Kako je za Faktor potvrdila generalna direktorica KCUS-a prof. dr. Sebija Izetbegović, u Sarajevu je 45 pozitivnih pacijenata, u Goraždu, Vitezu i Gornjem Vakufu po dva i u Prači jedan.

U izolatoriju na Podhrastvima smješteno je 75 pacijenta, dva su jučer preminula, dva pacijenta su na respiratoru.

Program N1 televizije možete pratiti UŽIVO na ovom linku kao i putem aplikacija za Android|iPhone/iPad

Više tema kao što je ova?

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare

Pratite nas na društvenim mrežama