KCUS: Najviše novih u KS, pozitivni slučajevi i u Žepču, Olovu, Travniku...

U posljednjih 460 uzoraka koji su testirani na koronavirus u Kliničkom centru Unuverziteta u Sarajevo 38 je novih pozitivnih u KS.
Oglas
Pored toga, u Travniku su četiri pozitivna, Žepču, Olovu, Kiseljaku i Vitezu po jedan, potvrdila je Faktoru prof. dr. Sebija Izetbegović, generalna direktorica KCUS-a.
U izolatoriju Klinike za plućne bolesti Podhrastovi trenutno je smješteno 69 bolesnika, od čega je sedam sa teškom kliničkom slikom u intenzivnoj njezi.
Program N1 televizije možete pratiti UŽIVO na ovom linku kao i putem aplikacija za Android|iPhone/iPad
Više tema kao što je ova?
Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?
Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare
Oglas
Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?
Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare
Oglas