Dodik na konvenciji SNSD-a: Nećemo voditi negativnu kampanju
Lider SNSD-a Milorad Dodik poručio je da SNSD neće voditi negativnu kampanju ali da i te kako ima da pokaže šta je ostavio u prethodne četiri godine na lokalnom nivou, posebno u Banjaluci. Pročitaj više
Oglas
Oglas
Oglas