Oglas

Broj zaraženih u Sarajevu raste, na Podhrastovima 31 bolesnika

author
Faktor.ba
23. sep. 2020. 10:46
>
10:47
afp JOE KLAMAR
AFP/Joe Klamar | AFP/Joe Klamar

U protekla 24 sata na Kliničkom centru Univerziteta u Sarajevu testirano je 337 uzoraka na prisustvo koronavirusa.

Oglas

Pozitivno je 49 uzoraka, od čega najveći broj u Kantonu Sarajevo 31, u Travniku pet, Zavidovićima šest, Kakanj šest te Visoko jedan.

Za Faktor je iz KCUS-a potvrđeno da se u izolatoriju na Podhrastovima trenutno na bolničkom liječenju nalazi 31 bolesnik, od čega je šest teških slučajeva u intenzivnoj njezi.

Program N1 televizije možete pratiti UŽIVO na ovom linku kao i putem aplikacija za Android|iPhone/iPad

Više tema kao što je ova?

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare

Pratite nas na društvenim mrežama