KCUS: U Kantonu Sarajevo ponovo najviše zaraženih, na Podhrastovima 37 pacijenat

U Kliničkom centru Univerziteta u Sarajevu (KCUS) testirano je 247 novih uzoraka na prisustvo koronavirusa.
Oglas
Kako je Faktoru saopćeno iz KCUS-a, u Kantonu Sarajevo je 36 uzoraka pozitivno na COVID-19.
U Travniku je 11 pozitivnih, Brezi četiri, Zavidovićima i Žepču po 2.
U Izolatoriju na Podhrastovima smješteno je 37 pacijenata, od čega se 11 nalazi na intenzivnoj njezi, dok je jedan preminuo.
Na opservaciji je osam bolesnika. Jedno dijete je pozivno i nalazi se na Pedijatriji, dok se za drugo čeka nalaz.
Program N1 televizije možete pratiti UŽIVO na ovom linku kao i putem aplikacija za Android|iPhone/iPad
Više tema kao što je ova?
Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?
Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare
Oglas
Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?
Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare
Oglas