Oglas

KCUS: U Kantonu Sarajevo ponovo najviše zaraženih, na Podhrastovima 37 pacijenat

author
Faktor.ba
08. okt. 2020. 10:46
>
10:48
SA-PODHRASTOVI ADLIB -RAS(20200804-120136372).mxf.00_00_00_00.Still001
N1 | N1

U Kliničkom centru Univerziteta u Sarajevu (KCUS) testirano je 247 novih uzoraka na prisustvo koronavirusa.

Oglas

Kako je Faktoru saopćeno iz KCUS-a, u Kantonu Sarajevo je 36 uzoraka pozitivno na COVID-19.

U Travniku je 11 pozitivnih, Brezi četiri, Zavidovićima i Žepču po 2.

U Izolatoriju na Podhrastovima smješteno je 37 pacijenata, od čega se 11 nalazi na intenzivnoj njezi, dok je jedan preminuo.

Na opservaciji je osam bolesnika. Jedno dijete je pozivno i nalazi se na Pedijatriji, dok se za drugo čeka nalaz.

Program N1 televizije možete pratiti UŽIVO na ovom linku kao i putem aplikacija za Android|iPhone/iPad

Više tema kao što je ova?

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare

Pratite nas na društvenim mrežama