Oglas

Nisam ikebana i nisam čuo da mi je Dodik isplatio platu

author
Zvonko Komšić
04. nov. 2014. 08:05
>
08:21
inzko
N1 | N1

Visoki predstavnik u Bosni i Hercegovini Valentin Inzko poručio je u intervjuu za N1 da nije "ikebana" i da će uskoro međunarodna zajednica početi primjenjivati novi pristup prema bh. političarima.

Oglas

Više tema kao što je ova?

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare

Pratite nas na društvenim mrežama