Oglas

Aktivisti u Sarajevu: Stanje u Egiptu nikad nije bilo gore

author
Anadolija
24. jan. 2016. 15:59
>
16:06

Nekoliko desetina aktivista Udruženja "Egipatska unija u Bosni" danas je protestom ispred zgrade Ambasade Egipta u Sarajevu izrazilo nezadovoljstvo sadašnjom političkom garniturom koja predvodi Egipat. Pročitaj više

Oglas