Oglas

Dobojlija varao ljude koji su izgubili sve u poplavama

author
SRNA
17. nov. 2014. 16:37
>
16:40
policija rs
Facebook | Facebook

Dobojska policija uhapsila je muškarca čiji su inicijali B.Š. iz ovog grada osumnjičenog da je, lažno se predstavljajući, oštetio više osoba ugroženih poplavama, saopšteno je iz Centra javne bezbjednosti Doboj.

Oglas

[caption id="attachment_18772" align="alignnone" width="750"]

Više tema kao što je ova?

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare

Pratite nas na društvenim mrežama