U toku KDZ
Dojava o bombama u školama u Banjaluci (VIDEO)

Policijskoj upravi Banjaluka jutros je prijavljeno da su na mail adrese dvije srednje škole na području grada stigle poruke da su postavljene eksplozivne naprave.
Oglas
Kako piše Buka, dojave o bombi stigle su u Еkonomsku i Еlektro-tehničku školu u Banjaluci.
“Policijski službenici postupaju po navedenim prijavama u skladu sa Uputstvom o postupanju pripadnika MUP-a u slučaju prijetnje postavljenom eksplozivnom napravom ili nekim drugim opasnim sredstvom”, navode iz PU Banjaluka.
Dodaju da su evakuacija i protivdiverzioni pregledi i druge mjere i radnje u skladu sa ovim uputstvom.
Podsjetimo, i u ponedjeljak je policiji prijavljeno da su na mail-adrese iste dvije srednje škole na području grada Banjaluka stigle poruke da su postavljene eksplozivne naprave.
Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?
Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare
Oglas
Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?
Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare
Oglas