Ekipa Hitne pomoći iz Banjaluke četiri sata išla kroz snijeg do bolesnog djeteta

Ekipa Hitne pomoći iz Banjaluke provela je čak četiri sata probijajući se kroz puteve zavejane snijegom kako bi stigla do djeteta u mjestu Rekavice nadomak ovog grada. Dijete je bilo priključeno na respirator, a zbog vremenskih nepogoda nestalo je električne energije.
Oglas
Ovu informaciju objavili su na Facebooku radnici Hitne pomoći.
Uprkos nemogućim vremenskim uslovima i zatrpanim putevima, medicinski tim nije odustao.
https://n1info.ba/vijesti/sarajevo-pripadnici-gss-a-sinoc-evakuisali-tesko-bolesnu-zenu/
Nakon višesatne borbe sa vremenskim uslovima i koristeći svu raspoloživu opremu, uspjeli su stići na vrijeme i osigurati neophodnu medicinsku pomoć djetetu.
Ovo je jedan u nizu primjera pomoći sugrađanima koje su proteklih dana činili medicinski radnici, ali i pripadnici Gorskih službi spašavanja.
Također, ovo je samo jedno u nizu naselja koje je ovih dana bez struje i odsječeno uslijed velikog snijega.
╰┈➤ Program N1 televizije možete pratiti UŽIVO na ovom linku kao i putem aplikacija za Android|iPhone/iPad, pridružite nam se i na WhatsApp kanalu klikom ovdje
Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?
Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare
Oglas
Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?
Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare
Oglas