Mario Kordić
Gradonačelnik Mostara se oglasio o katastrofi na Uborku: Šteta je višemilionska
Stožer civilne zaštite Grada Mostara održao je u utorak sjednicu vezano za požar na odlagalištu Uborak, nakon koje je mostarski gradonačelnik Mario Kordić poručio kako nema mogućnosti od eksplozije metana te da se ne treba stvarati panika. Pročitaj više
Oglas
Oglas
Oglas