Isak se oglasio nakon kritika Američke ambasade: Razgovarao sam sa porodicom, prodat ćemo firmu
Federalni ministar unutrašnjih poslova Ramo Isak oglasio se povodom reakcije Ambasade Sjedinjenih Američkih Država i poziva da se firma u vlasništvu njegove porodice povuče iz konzorcija šest firmi. Pročitaj više
Oglas
Oglas
Oglas