Dvorak: Imam veliki problem s tim što se dešava u BiH uz pomoć Orbana

Zamjenik ministra vanjskih poslova Češke Martin Dvorak se ogradio od Mađarske, partnera iz Višegradske grupe, radi stavova premijera Viktora Orbana prema BiH.
Oglas
"Kada vidimo šta se dešava u Bosni i to uz značajnu podršku Viktora Orbana… Ja s tim imam veliki problem
Moramo se distancirati od režima koji narušavaju demokratske principe I ljudska prava – što trenutno dešava u Mađarskoj", kazao je Martin Dvorak.
Program N1 televizije možete pratiti UŽIVO na ovom linku kao i putem aplikacija za Android|iPhone/iPad
Više tema kao što je ova?
Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?
Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare
Oglas
Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?
Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare
Oglas