Pet godina od smrti Edite i Selme: "Mi ne živimo više, nego preživljavamo"
Prošlo je tačno pet godina kako je na pješačkom prelazu u centru Sarajeva nasilno ugašen život dvije studentice - Selme Agić i Edite Malkoč. Danas im je odata počast u Sarajevu. Pročitaj više
Oglas
Oglas
Oglas