Šaćirbej: Možemo kazniti Dodika ali problem je u Moskvi, on i Vučić su pijuni
Muhamed Šaćirbej, jedan od učesnika Dejtonskih pregovora, bivši ministar spoljnih poslova BiH, prvi ambasador BiH u UN-u govorio je u Danu uživo na N1. Komentirao je dešavanja jučer u New Yorku gdje se visoki predstavnik u BiH Christian Schmidt nije obratio Vijeću sigurnosti. Pročitaj više
Oglas
Oglas
Oglas