U Covid odjelu Opće bolnice na hospitalizaciji 155 pacijenata
U protekla 24 sata u Covid odjel Opće bolnice "Prim. dr. Abdulah Nakaš" 24 pacijenta su primljena na bolničko liječenje, a 17 je otpušteno kući. Pročitaj više
Oglas
Oglas
Oglas
NAJČITANIJE
Oglas
Oglas
Najnovije
Oglas