U Opću bolnicu u Sarajevu juče primljena dva Covid pacijenta, dva otpuštena kući
U protekla 24 sata u Covid odjel Opće bolnice „Prim. dr. Abdulah Nakaš“ na hospitalizaciju su primljena dva pacijenta, a dva su otpuštena kući. Pročitaj više
Oglas
Oglas
Oglas
NAJČITANIJE
Oglas
Oglas
Najnovije
Oglas