Zdravstveni radnici iz Prijedora prijavili se za vakcinaciju u Srbiji
Za odlazak na vakcinaciju protiv virusa korona u Srbiju prijavila su se 23 radnika Doma zdravlja Prijedor, rekla je načelnik Higijensko-epidemiološke službe Milica Otković. Pročitaj više
Oglas
Oglas
Oglas