Farmaceut o simptomu dijabetesa za koji neki misle da je posljedica vrućine
Farmaceut George Sandu upozorio je na jedan uobičajeni znak dijabetesa koji se lako može zamijeniti s učincima visokih ljetnih temperatura. Kako kaže, ekstremna žeđ je simptom koji treba istražiti. Pročitaj više
Oglas
Oglas
Oglas