VIDEO
Od Žepča do Seattlea: Braća stigla bodriti Zmajeve i najavila Džekin hat-trick protiv Katara

Dok se navijači Bosne i Hercegovine iz svih krajeva Amerike okupljaju u Seattleu pred utakmicu protiv Katara, dobra atmosfera vlada na svakom koraku. Među najveselijima bili su braća Deni i Dino, rođeni Žepčaci, koji su vrijeme do utakmice kratili uz prijateljsko nadmetanje i mnogo smijeha.
Oglas
Deni danas živi u Seattleu, dok je Dino stigao iz Indiane, ali obojica ističu da je najvažnije jedno, da su iz Žepča i da su došli podržati Zmajeve. Uz dresove reprezentacije i nezaobilaznog Edina Džeku na leđima, uvjereni su da BiH može do pobjede.
„Bit će 3:0, a Džeko će postići hat-trick“, kroz osmijeh poručili su za N1.
Dok čekaju početak utakmice, braća su odmjerila snage u malom fudbalskom izazovu, a pobjedu je na kraju odnio Deni. Ipak, rezultat je bio u drugom planu. Najvažnije je bilo uživati u navijačkoj atmosferi i zajedno dočekati veliki dan za reprezentaciju Bosne i Hercegovine.
Seattle se polako puni plavo-žutim bojama, a ovakve priče najbolje pokazuju koliko ljubav prema Zmajevima spaja ljude, bez obzira na to gdje danas žive.
╰┈➤ Program N1 televizije možete pratiti UŽIVO na ovom linku kao i putem aplikacija za Android /iPhone/iPad
Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?
Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare
Oglas
Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?
Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare
Oglas