Dvije mačke u New Yorku prvi zaraženi ljubimci u SAD-u
Dvije mačke postale su prvi kućni ljubimci u Sjedinjenim Državama koji su pozitivni na koronavirus, objavio je američki Centar za kontrolu i prevenciju bolesti (CDC). Pročitaj više
Oglas
Oglas
Oglas