Oglas

Još pet osoba preminulo od koronavirusa u Sjevernoj Makedoniji, 599 oboljelih

author
Beta
07. apr. 2020. 17:27
>
17:34
2020-03-12T133402Z_1301774213_RC2DIF957RMN_RTRMADP_3_HEALTH-CORONAVIRUS-NORTH-MACEDONIA
REUTERS/Ognen Teofilovski | REUTERS/Ognen Teofilovski

U Sjevernoj Makedoniji umrlo je još pet osoba oboljelih od koronavirusa, pa je broj umrlih od posljedica te zarazne bolesti sada 26, objavio je ministar zdravlja Venko Filipče.

Oglas

On je na Facebooku naveo da je četvoro ljudi umrlo na Klinici za infektivne bolesti u Skoplju - muškarac iz Kumanova (52), žena iz Struge (65), još jedna žena (62) iz Tetova, kao i žena iz Štipa (81), a u Kumanovu je kod kuće umro pacijent star 53 godine.

Prema podacima koje je objavio ministar zdravlja Sjeverne Makedonije, u prethodnih 24 sata registrovano je 29 novih slučajeva pozitivnih na koronavirus i ukupan broj dijagnostifikovanih pacijenata iznosi 599 (543 aktivna slučaja).

Najviše potvrđenih slučajeva koronavirusa od pojave zaraze ima u Skoplju - 254 i u Kumanovu gde je 128 zaraženih, objavio je Filipče.

Program N1 televizije možete pratiti UŽIVO na ovom linku kao i putem aplikacija za Android|iPhone/iPad

Više tema kao što je ova?

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare

Pratite nas na društvenim mrežama