Oglas

Novih pet smrtnih slučajeva i 175 novozaraženih u Sjevernoj Makedoniji

author
Beta
11. jun. 2020. 16:18
>
16:20
000_1QH1AB
Robert ATANASOVSKI / AFP | Robert ATANASOVSKI / AFP

U Sjevernoj Makedoniji je umrlo još pet osoba sa koronavirusom i registrovano 175 novih slučajeva te zaraze, objavio je ministar zdravlja Venko Filipče.

Oglas

On je na Facebooku napisao da je ukupan broj umrlih od bolesti Covid-19 porastao na 169, a broj dijagnostikovanih slučajeva tokom epidemije na 3.538.

Aktivnih slučajeva ima 1.687, u bolnicama je hospitalizovan 221 oboljeli, od kojih je deset priključeno na respiratore.

Institut za javno zdravlje je registrovao još 18 pacijenata koji su ozdravili i broj izliječenih je povećan na 1.682, naveo je Filipče.

U prethodna 24 sata urađeno je 971 testiranje na prisustvo koronavirusa, a od početka epidemije u Sjevernoj Makedoniji ukupno 40.004.

Program N1 televizije možete pratiti UŽIVO na ovom linku kao i putem aplikacija za Android|iPhone/iPad

Više tema kao što je ova?

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare

Pratite nas na društvenim mrežama