Oglas

Osam preminulih i 134 novozaraženih koronavirusom u Sjevernoj Makedoniji

author
Beta
16. jun. 2020. 16:41
>
16:50
AFP ROBERT ATANASOVSKI
AFP/Robert Atanasovski | AFP/Robert Atanasovski

U Sjevernoj Makedoniji je umrlo još osam pacijenata sa koronavirusom i registrovana su 134 nova slučaja te zaraze, objavio je ministar zdravlja Venko Filipče.

Oglas

On je na Faceboouku napisao da je ukupan broj umrlih od bolesti Covid-19 porastao na 201, a broj dijagnostikovanih slučajeva od početka epidemije na 4.289.

Aktivan je 2.331 slučaj, u bolnicama su 332 oboljela, od kojih je 12 priključeno na respiratore.

Institut za javno zdravlje je registrovao još 34 pacijenata koji su ozdravili, čime je broj izliječenih povećan na 1.757.

U prethodna 24 sata urađeno je 1.173 testova na prisustvo koronavirusa, a od početka epidemije u Sjevernoj Makedoniji ukupno 45.054.

Program N1 televizije možete pratiti UŽIVO na ovom linku kao i putem aplikacija za Android|iPhone/iPad

Više tema kao što je ova?

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare

Pratite nas na društvenim mrežama