Oglas

Novih 150 slučajeva koronavirusa u Sjevernoj Makedoniji, još devet žrtava

author
Beta
27. jun. 2020. 17:12
>
17:17
Severna Makedonija foto AFP ROBERT ATANASOVSKI
AFP/Robert Atanasovski | AFP/Robert Atanasovski

U Sjevernoj Makedoniji umrlo je još devet osoba sa koronavirusom i registrovano je 150 novih slučajeva te zaraze, objavio je ministar zdravlja Venko Filipče.

Oglas

On je na Facebooku napisao da je ukupan broj umrlih od bolesti Covid-19 porastao na 277, a broj dijagnostikovanih slučajeva od početka epidemije na 5.906.

Takozvanih aktivnih slučajeva ima 3.393, u bolnicama su 403 pacijenta, od kojih je devet na respiratorima.

Institut za javno zdravlje Sjeverne Makedonije registrovao je još 30 pacijenata koji su ozdravili, čime je broj izliječenih povećan na 2.236, naveo je ministar Filipče.

U prethodna 24 sata urađeno je 1.086 testova na prisustvo koronavirusa, a od početka epidemije u Sjevernoj Makedoniji ukupno 57.895.

Program N1 televizije možete pratiti UŽIVO na ovom linku kao i putem aplikacija za Android|iPhone/iPad

Više tema kao što je ova?

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare

Pratite nas na društvenim mrežama