U Varaždinu pacijente smjestili u šator, prvi takav slučaj u Hrvatskoj
Prvih nekoliko pacijenata oboljelih od covida-19 smješteno je u utorak u večernjim satima u vojne šatore postavljene u krugu Opće bolnice Varaždin, doznaje se u toj ustanovi. Pročitaj više
Oglas
Oglas
Oglas