Oglas

Vučić potvrdio: Definitivno idem u Srebrenicu

author
N1 Srbija
09. jul. 2015. 20:31
>
20:42
Vucic tan
Tanjug/Tanja Valić | Tanjug/Tanja Valić

Premijer Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas u Briselu da će definitivno ići na komemoraciju srebrenčkim žrtvama u Potočare, uprkos lošim bezbjednosnim procjenama.

Oglas

"Bezbjednosne procjene me nikad nisu zanimale", rekao je Vučić nakon susreta sa predsjednikom Evropske komisije Jean-Claude Juncker u Briselu.

On je kazao da ga ne zanimaju ni pojedine uvrijedljive izjave na račun Srbije.

"Sto puta sam se ugrizao za jezik da ne bih odgovarao na provokacije i uvrede", rekao je Vučić i dodao da je jedino što je važno da se između srpskog i bošnjačkog naroda izgradi bolji i iskreniji odnos.

Upitan da prokomentariše današnju rezoluciju o Srebrenici koju je donio Evropski parlament, Vučić je kazao da je primijetio da su vodeću ulogu u tome imali hrvatski poslanici.

"Neću ništa više da kažem i sad će se sto prvi put ugristi za jezik", rekao je premijer Srbije.

Više tema kao što je ova?

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare

Pratite nas na društvenim mrežama