Aleksandra Subotić: Odlazim ponosna na ono što smo postigli, hvala zaposlenima
Bivša dugogodišnja direktorka United Media Aleksandra Subotić napisala je na LinkedIn-u, da nakon 13 godina vođenja i izgradnje UM, ide dalje i da "odlazi ponosna na ono što smo postigli". Pročitaj više
Oglas
Oglas
Oglas