Glumac Mihailović: Ako se nešto ne promeni ostaće nam da kažemo 'laku noć deco'
"Šetam uz svoj narod zato što je to jedino ispravno jer nije junački ćutati i diplomatski sakrivati glavu u pesak, kad nam je pesak stigao već do vrata", izjavio je za portal N1 glumac Ivan Mihailović. Pročitaj više
Oglas
Oglas
Oglas