Po benzinskim stanicama polijepili naljepnice s likom Plenkovića i porukom
Anonimni aktivisti noćas su neke benzinske stanice u Gradu Zagrebu izlijepili naljepnicama s likom premijera Andreja Plenkovića i porukom: “PLAĆAŠ OVOLIKO JER TE MI GULIMO”! Pročitaj više
Oglas
Oglas
Oglas
NAJČITANIJE
Oglas
Oglas
Najnovije
Oglas