Oglas

Po benzinskim stanicama polijepili naljepnice s likom Plenkovića i porukom

author
N1 Hrvatska
04. apr. 2022. 11:23
>
11:24

Anonimni aktivisti noćas su neke benzinske stanice u Gradu Zagrebu izlijepili naljepnicama s likom premijera Andreja Plenkovića i porukom: “PLAĆAŠ OVOLIKO JER TE MI GULIMO”! Pročitaj više

Oglas