Protest u Novom Sadu, provokacije iz vozila "registarskih tablica iz BiH" (VIDEO)
Ispred Željezničke stanice u Novom Sadu okupljaju se građani na poziv organizacija "SviĆe" i "Stav“. Nkon okupljanja zakazanog za 14 sati, predviđeno je da da se učesnici kreću Bulevarom oslobođenja i farbaju ga u crveno. Saobraćaj se sukcesivno zaustavlja, javlja reporter N1. Pročitaj više
Oglas
Oglas
Oglas