Bijesno bacio mikrofon i napustio konferenciju: Zvijezda Lakersa iznervirana nakon poraza od Denvera (VIDEO)

Košarka 23. apr 202411:16 0 komentara

Los Angeles Lakersi su poraženi od Denvera (101:99) u drugom meču, prve runde, play-offa NBA lige, a pobjednički šut pogodio je Jamal Murray preko Anthonyja Davisa.

Bilo je 99:99 na 30 sekundi do kraja, Lakersi nisu iskoristili napad i Denver je imao šut za pobjedu. Iako je Murray tri četvrtine igrao loše (šest poena), u posljednjoj dionici se pojavio, baš kada je trebalo.

Pogodio je Murray preko Davisa, koji je bijesno bacio mikrofon i napustio konferenciju nakon što je dobio pitanje da objasni šta se dogodilo tokom te situacije.

“Jamal Murray je pogodio šut“, rekao je kratko Davis, bacio mikrofon i napustio salu.

Amerikanac je meč završio sa 32 poena, 11 skokova i dvije asistencije, ali to nije bilo dovoljno za pobjedu Lakersa.

Iako je Denver gubio 44 minuta i 56 sekundi tokom ove utakmice, uspjeli su izabranici Mikea Malounea da se vrate poslije -20.

Nakon trojke Murrayja nastala je prava ludnica u “Ball areni“.