Gdje gledati finale Mundobasketa između Srbije i Njemačke

Košarka 10. sep 202310:20 0 komentara
REUTERS/Lisa Marie David

Evropska košarka je u polufinalu ovog puta pobijedila američku, pa će Amerikanci i Kanađani igrati za treće mjesto dok se Srbija sa Njemačkom sastaje u najvažnijem meču decenije za Srbiju.

Gdje gledati prenos uživo meča Srbija – Njemačka

Srbija sa Njemačkom igra od 14 sati i 40 minuta, a taj meč ćete uživo moći da ispratite na kanalu Sport Klub 1, zajedno sa analizom, ceremonijom dodjele medalja i izjavama igrača i selektora.

VEZANE VIJESTI

Svetislav Pešić je doveo reprezentaciju u istu poziciju gde je svojevremeno, 2002. u Indijanapolisu doveo i selekciju Jugoslavije kada je osvojio posljednje zlato sa velikih takmičenja.

Srbija je u međuvremenu osvojila nekoliko srebrenih medalja, što sa Mundobasketa, što sa Eurobasketa i Olimpijskih igara. Bez medalje je od 2017. godine i Evropskog prvenstva.

Munodbasket – borba za treće mjesto

Inače, meč Sjedinjenih Država i Kanade za treće mjesto također ćete moći da gledate u direktnom prenosu na Sport Klubu od 10.30, a finalni meč možete da pratite i na portalu N1 televizije uz direktan tekstualni prijenos sve najzanimljivije detalje, poteze i izjave aktera.