Jokić poludio na svog trenera pa promašio šut za pobjedu (VIDEO)

Košarka 06. mar 202411:51 0 komentara
Ron Chenoy-USA TODAY Sports

Iza nas je uzbudljiva NBA večer u kojoj su se sastali teškaši Zapada - Denver Nuggetsi i Phoenix Sunsi.

Neizvjesnu utakmicu punu preokreta odigrali su i prvaci Denver Nuggetsi koji su na kraju na domaćem terenu izgubili od Phoenix Sunsa našeg Jusufa Nurkića sa 107:117 nakon produžetka.

Gosti iz Arizone su u trećoj četvrtini imali 19 pogodaka prednosti (79:60) domaći su na ulasku u posljednju minutu četvrtog dijela poveli sa 102:99, no onda je Kevin Durant pogodio tricu za 102:102 da bi u posljednjem napadu lopta došla u ruke Nikole Jokića koji s četiri metra iskosa ipak nije pogodio za pobjedu Nuggetsa. U dodatnih pet minuta daleko bolji bili su Sunsi.

Phoenix slavio protiv Jokićevog Denvera, veoma dobra partija Nurkića (VIDEO)

Susret ozbiljnih predendenata na naslov odigran je gotovo u play-off intenzitetu što povrđuje i situacija pet minuta prije kraja utakmice. Jokić je tada žestoko reagirao kada su suci označili da je lopta izašla van granica igrališta i da pripada Sunsima. Srbin je gestikulirao prema svom treneru Mikeu Maloneu i opetovano tražio pregled snimke.

Jokićevu reakciju pogledajte OVDJE.

Denver je s omjerom 42-20 pao na treće mjesto Zapada, dok je Phoenix s 36-26 šesti na Zapadu i kad bi doigravanje počelo u ovom trenutku to bi bio par prvog kruga.